<h2 style="color:white;">Współpraca</h2>

Szanowny Gościu,

Jeśli szukasz charyzmatycznego stand-upera lub konferansjera, który uświetni każdą imprezę, doda nutkę czarnego humoru i rozrusza towarzystwo,

podczas Twojego eventu – postaw na Adama Van Bendlera – eksperta od imprez firmowych!

Adam Van Bendler to komik z wieloletnim doświadczeniem. Ma za sobą ponad tysiąc występów Stand-upowych w całej Polsce i zagranicą. Był komediową gwiazdą w takich programach jak Comedy Central, Polsat, TVN – Kuba Wojewódzki czy na antenie TVP Rozrywka. Szerokie grono jego fanów rośnie z każdym rokiem a wszystkie filmy z jego występów Stand-upowych mają na YouTube łącznie ponad 8 milionów  wyświetleń (stan na 04.2019)

Co roku pojawia się na największych salach koncertowych oraz występuje na najbardziej prestiżowych imprezach w Polsce. Wyróżnia go ogromna skuteczność w rozbawianiu publiki każdego rodzaju.  A to dzięki uniwersalnym tematom, rewelacyjnym kontakcie z publiką oraz charyzmie scenicznej, którą mógłby obdzielić kilku artystów.

W swoim repertuarze ma ponad 180 minut różnorodnego materiału, który lekko dopasowuje do każdego eventu, niezależnie od tego, czy jest to impreza firmowa, tematyczna,  rozdanie nagród czy nawet seminarium biznesowe. Na specjalną prośbę jest w stanie również przygotować dedykowany monolog na potrzeby konkretnego wydarzenia.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu oraz szczegółów wydarzenia.

<h2 style="color:white;">Stand-up</h2>

Oto kilka faktów z życiorysu Adama:

W ciągu ostatnich kilku lat był gwiazdą na wszystkich festiwalach oraz największych trasach komediowych w Polsce m.in. Stand-up Show 2019, Gala Stand-up Comedy, Antrakt Stand-up
Festiwal oraz trasy Stand-up Skład i Stand-up Time!

Pojawiał się w stacjach telewizyjnych takich jak Comedy Central, TVP, Polsat oraz TVN w Programie Kuby Wojewódzkiego.

Swoją przygodę z komedią zaczynał w Gdańsku na legendarnej już scenie „elżbietańska 6 na ostro” pod okiem Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego.

Zaliczył ponad 1000 występów na terenie całego kraju i zagranicy (Anglia, Irlandia, Szkocja, Holandia, Belgia a tym roku także Szwecja, Norwegia, Niemcy oraz Stany Zjednoczone)

Jest organizatorem oraz gospodarzem comiesięcznego cyklu „ADAM VAN BENDLER PREZENTUJE”
mającego swoje sceny w Trójmieście: Gdynia (Jedz, Pij, Tańcz) Sopot (Sfinks700) Gdańsk (Noce i dnie) Wejherowo (Klub Hot-Spot, Stare Kino) Kościerzyna (Stary Browar)

Napisał 5 solowych programów. Aktualnie jeździ po Polsce ze swoim nowym, półtoragodzinnym programem „Światło w tunelu”.

Występuje również na anglojęzycznych wieczorach komediowych.

Jest założycielem charytatywnej fundacji PSIA KREW wspomagającej schroniska dla bezdomnych zwierząt na terenie całej Polski.Zorganizował w Gdyni Charytatywną Galę Stand-up oraz mecz piłkarski Komicy – Raperzy. Dzięki tym dwóm imprezom, zebrał ponad 160 000 zł a całość przeznaczył na cele fundacji.

Działa również jako aktor, scenarzysta i reżyser.
Pisze scenariusze i gra w spotach reklamowych w internecie i telewizji.

Nakręcił kilka filmów krótkometrażowych.Jeden z nich „The Gringles” został nominowany w kategorii najlepszy scenariusz na międzyświatowym festiwalu filmowym na Księżycu.Za teledysk „Nie zadzieraj z byłym” został nominowany do „kreacji aktorskiej roku” podczas festiwalu teledysków YACH FILM. Razem z Abelardem Gizą wyreżyserował internetowy serial „KRYZYS”, dostępny na YouTube.

Wszystkie fragmenty Stand-upów na autorskim kanale Adama na YouTube mają prawie 8 milionów odsłon. A łącznie z innymi projektami filmowymi (klipy muzyczne, filmy krótkometrażowe, skecze, parodie, reklamy) prawie 17 milionów wyświetleń!

<h2 style="color:white;">Video</h2>
<h2 style="color:white;">Kontakt</h2>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefon: +48 793 386 648

FB: https://www.facebook.com/VanBendler/
Instagram: https://www.instagram.com/adamvanbendler/
E-mail: vanbendler.booking@gmail.com